İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
AYDIN
Aydin Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

2018 Yılı İtibariyle Okul ve Kurum Eğitimlerimiz Devam Ediyor 08 Şubat 2018
foto
Eğitim Şube Müdürlüğümüz tarafından Efeler ilçesinde Denetimli Serbestlik müdürlüğüne, Bir İnci Kreşi ve Gündüz Bakım evi Personeline , Aydın Fen Lisesine, Efeler Ortaokulu Öğrenci ve öğretmenlerine Yönelik Temel Afet Bilinci ve Deprem Farkındalık Eğitimleri verilmektedir.
[Devamı]
Beşir Derneği Üyelerine Temel Afet Bilinci Eğitimi 23 Ocak 2018
foto
Aydın Beşir Derneğinden gelen dernek üyelerine Müdürlüğümüz toplantı salonunda Temel Afet Bilinci Eğitimi verildi ve Katılım Belgeleri takdim edildi. Eğitime İl Müdürümüz Ramazan HARMAN'da katıldı.
[Devamı]
Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesinde Temel Afet Bilici Eğitimi 18 Ocak 2018
foto
18.01.2018 tarihinde Efeler İlçesi Yüksel Yalova Güzel Sanatlar Lisesi 10.sınıf öğrencilerine ilk 72 saat, Temel Afet bilinci ve depremden korunma yolları eğitimi verildi.
[Devamı]
Kuşadası AKUT Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti. 18 Ocak 2018
foto
15.01.2018 tarihinde AKUT Kuşadası temsilciliğinden bir heyet kurumumuza ziyarete gelmiştir.
[Devamı]
İLAN 16 Ocak 2018
foto
Kurumumuzda sürekli işçi kadrosuna geçmek için sınava girmeye hak kazanan personel listesi
[Devamı]
ARAMA KURTARMA EKİPLERİMİZ ÇADIR KURDU 05 Ocak 2018
foto
5 Ocak 2018 Cuma Günü Kızılay Aydın Başkanlığından gelen talep üzerine Umurlu Kanyaşı Mahalesinde vatandaşımızın arsası üzerine Arama Kurtarma Ekibimiz çadır kurdu.
[Devamı]
BEŞİR DERNEĞİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ 04 Aralık 2017
foto
Beşir Derneği Temsilciliği ve Merkez sorumlusu İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. Çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
[Devamı]
Aydın AFAD Personeli İlkyardım Eğitim Alıyor. 21 Kasım 2017
foto
21-22 Kasım 2017 Tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz Toplantı salonunda İl Müdürlüğümüz personeline İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim şubesi tarafından, Uygulamalı Temel İlkyardım eğitimi verilmeye başlamıştır, eğitime katılan personele İlkyardım sertifikası verilecektir.
[Devamı]
KBRN FARKINDALIK VE SÜPHELİ PAKET EĞİTİMİ ve MASABAŞI TATBİKATI 14 Kasım 2017
foto
6-10 Kasım 2017 tarihleri arasındaydın Kültür ve Turizm Müdürlüğü Dr. Hidayet Sayın Salonunda, İl genelindeki Kamu kurum ve kuruluşlarının evrak memuru ve Güvenlik personeline yönelik KBRN farkındalık ve Şüpheli paket eğitimi verilmiştir. Ayrıca 13-14 Kasım 2017 tarihlerinde TAMP Aydın planı kapsamında KBRN Hizmet grubundaki Destek Çözüm ortaklarımızın KBRN hizmet planında görevli personele yönelik KBRN farkındalık ve Şüpheli paket eğitimi verilmiş olup KBRN hizmet grubunun destek çözüm ortaklaşa masabaşı tatbikatı yapılmıştır.
[Devamı]
DOĞA YÜRÜYÜŞÜNDE KAYBOLAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ EKİPLERİMİZ TARAFINDAN BULUNDU 06 Kasım 2017
foto
Üniversitenin düzenlediği yürüyüşte gruptan ayrılarak kaybolan üniversite öğrencisini Arama Kurtarma Ekiplerimiz buldu. Alınan ihbar üzerine 2 tam donanımlı araç ve 8 kişilik Ekiple olay yerine giden personelimiz kayıp vatandaşımıza sağ salim ulaşmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 1234567