İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Aydin Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

17 Ağustos Marmara Depremi Yıldönümü anma etkinlikleri 17 Ağustos 2018
foto
17 Ağustos 1999 Marmara Depremi yıldönümü nedeniyle İl Müdürlüğümüz koordinesinde UMKE, EFAK ,UMUT arama kurtarma derneklerinin katılımıyla Aydın Atatürk Kent Meydanında saat 18.00-22.00 arasında anma etkinliği düzenlenecektir.
[Devamı]
Aydın AFAD "HAZIR OL" temalı 17 Ağustos Depremi anma etkinlikleri gerçekleştirdi. 17 Ağustos 2018
foto
Aydın AFAD ailesi olarak, 17 Ağustos 1999 tarihinde yaşanan Marmara Depreminin 19. yıl dönümünde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz ve yakınlarına en derin duygularımızla başsağlığı diliyoruz. Marmara Depremi, ülkemizin yaşadığı en büyük acılardan biri olarak hafızalarımıza kazınırken bizlere düşen en büyük sorumluluk, deprem ile yaşamayı öğrenirken toplumun her kesimine de afet bilincini yerleştirmek olmalıdır.
[Devamı]
Nazilli'de ki Su Baskını Sonrası Zarar Tespit Çalışmaları Yapıldı 08 Ağustos 2018
foto
04.08.2018 Cumartesi günü İlimiz Nazilli İlçesinde meydana gelen su baskınlarına Arama Kurtarma Ekibimizin hemen müdahalesinin ardından Teknik ekibimiz zarar tespit çalışmaları gerçekleştirdi. Zarar tespit çalışmalarına İl Müdürümüz Ramazan HARMAN ve Sultanhisar Kaymakamı Turgay Hakan BİLGİN' de bizzat katıldı.
[Devamı]
NAZİLLİ' DE YAŞANAN SU BASKININA EKİPLERİMİZ MÜDAHALE ETTİ 06 Ağustos 2018
foto
04.08.2018 Cumartesi günü Nazilli İlçesinde ki su baskınına ekiplerimiz müdahale etti. Yeni Mahallede bulunan bazı bodrum katlara dolan su ekiplerimiz tarafından tahliye edildi.
[Devamı]
Stajerlerimize Eğitimlerimiz Devam Ediyor 24 Temmuz 2018
foto
Müdürlüğümüzde stajına devam eden öğrencilere yönelik teorik ve uygulamalı eğitimlerimiz devam ediyor. Stajerlere Temel Afet Bilinci, Dağcılık İp Bağlama Teknikleri, KBRN, Hafif Arama Kurtarma ve Arama Kurtarma Ekipmanlarını tanıma, kullanma gibi eğitimler veriliyor.
[Devamı]
Hizmet Binamızın Çevre Temizliği Efeler Belediyesi Ekiplerince Yapıldı 06 Temmuz 2018
foto
Hizmet Binamızın çevre temizliği Efeler Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapıldı.
[Devamı]
Kayıp Vakalarının Önüne Geçmek İçin Vatandaşlarımızın Dikkat Etmesi Gereken Hususlar 02 Temmuz 2018
foto
Yurt genelinde son zamanlarda kaybolan vatandaşlarımızın sayısında artış olduğu gözlenmektedir. Müdürlüğümüze gelen kaybolma ihbarlarında genellikle kayıp kişinin korumaya ve kollanmaya muhtaç çocuk, yaşlı ve engelli olduğu görülmektedir. Özellikle son aylarda kaybolanların korumaya ve kollanmaya muhtaç çocuk, yaşlı ve engelli olması nedeni ile ailelerin bilinçli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.
[Devamı]
İl Müdürümüz Nöbetçi Ekibimizle Bayramlaştı 18 Haziran 2018
foto
İl Müdürümüz Ramazan HARMAN Bayramın ilk günü nöbetçi arama kurtarma ekibimizi ziyaret etti.
[Devamı]
İl Müdürlük personelimiz İftarda Buluştu 07 Haziran 2018
foto
İl Müdürümüz Ramazan HARMAN , Şube Müdürlerimiz ve personelimizle iftar programı düzenlendi. Ailelerinde katıldığı programda birlik ve beraberlik ortamı pekiştirildi.
[Devamı]
EGE BÖLGESİ İL MÜDÜRLÜKLERİMİZ İFTARDA BULUŞTU 04 Haziran 2018
foto
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Sayın Mehmet GÜLLÜOĞLU'nun katılımıyla İzmir İlimizde iftar yemeği düzenlendi. Ege Bölgesi İl Müdürlüklerimizin yanı sıra Antalya ve Isparta İllerimizinde katıldığı iftara Aydın'dan Müdürlüğümüzü temsilen İl Müdürümüz Ramazan HARMAN Yönetim Hizmetleri Şube Müdürümüz Şerafettin DEMİRCAN ve Eğitim Şube Müdür Vekilimiz Sinan CAN katılım sağladı.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678910